به گزارش ایسنا، اوایل بامداد یک شنبه بسیار از ۱۰۰۰ نیروی آتش نشان به منظور اطفای سه تک حریق گسترده جنگلی به مناطق مرکزی پرتغال اعزام شدند و این سرگذشت موجب شد دستور تخلیه بخش هایی از یک روستا صادر شود.

مقامات محلی با بیان این که در جریان این آتش سوزی ها تاکنون یک نفر دچار مصدومیت شدید شده، بیان داشتند: وزش باد شدید عملیات اطفای حریق را که از عصر روز گذشته تو کاستلو برانکو»، منطقه ای در ۲۲۵ کیلومتری شمال شرق لیسبون، پایتخت این قلمرو آغاز شده برای نیروهای آتش نشان باطراوت کرده است.   

بنابر اخبار مقامات محلی برای پیشگیری از تلفات احتمالی دستور خالی کردن بخش هایی از یک ده داده شده و همچنین یک نفر به دلیل سوختگی قطعی با بالگرد به بیمارستان لیسبون نقل مکان شد. همچنین هفت نیروی آتش علامت در وقت عملیات مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ آتش سوزی جنگلی خدشه باری در پرتغال رخ انصاف که بوسیله کشته شدن ۶۴ عضو و مصدومیت زیاد از ۲۵۰ نفر دیگر منجر شد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال دانلود رایگان فون بک گراند اتلیه کودک و عروس و داماد کلاه و قلم فروشگاه ای ام جی شاپ ساخت غرفه نمایشگاهی رایکا دیزاین als خانواده سبز فردا لرن HTML5 کافه پارسی | CAFEPARSI نمونه سوالات راهنمای عمومی گردشگری فنی حرفه ای