هوندا سیویک یکی از پرفروش ترین سدان های هوندا است که فروش نسل فرجام آن به طور سالانه به حدود ۳۰۰ هزار مایه درون سال تنها در میدان آمریکا گویا است. اما این خودرو درون ایران تنها در ۲ سال متوالی آن بی آرامی بوسیله عارض محدود وارد میدان شد. همدستی گلرنگ موتور که وارد کننده این خودرو بود، نتوانست شرایط خوبی را بخاطر فروش این خودرو درون ایران فراهم کند. به همین دلیل نیز افرادی که قصدخریدوفروش هوندا سیویک را داشتند، با دیدن شرایط نا بوسیله سامان این خودرو درون راسته ایران، از تصمیم خود منصرف می شدند. اینگونه بود که بازار مشت دوم این خودرو در ایران بوسیله دست نابودی سپرده شد و تو حال حاضر با وجود هبوط و ارج بالای قطعات این خودرو معامله هوندا سیویک کارکرده همچنین با وجود طولانی ویژگی های مثبتی که این ژاپنی با کیفیت دارد، درون نظر خریداران ایرانی مقدار چندانی ندارد.
اما در مقابل کیا سراتو اجبار ای، تو بازار ایران سال هاست که حضور فعالی دارد و حتی نسل دوم آن نیز توسط سایپا مونتاژ شد و در دسترس خریداران ایرانی قرار گرفت. این خودرو با بود وضعیت خوب و خدمات پس از ابتیاع بهتری که داشت توانست درون راسته ایران به بیع احسان برسد. سراتو حزن چنان همچنین با مدل های جدید وارداتی و مونتاژی خویشتن در راسته ایران حضور دارد. ولی کدام یک از این خودروها در عمل برتری را از آن خود می کنند؟ درون ادامه با ما همراه باشید تا با یک تجسس دقیق نمدار به برتری این دو در بخش های مختلف پی ببریم. کیفیت اتومبیل و مشخصات متخصص هوندا سیویک و کیا سراتوکیا سراتو وارداتی در میدان ایران با موتور ۲ لیتری خود عرضه می شود. این سواری توانایی تولید ۱۵۴ اسب بخار نیرو و ۱۹۴ نیوتون متر گشتاور را دارد. در مقابل آن هوندا سیویک با موتور ۱٫۸ لیتری خود ۱۳۹ اسب بخار نیرو و ۱۷۳ نیوتون متر گشتاور تولید می کند. هرچند بر روی کاغذ سراتو بوسیله نظر در این بخش برتری دارد. اما در ایفا با اینکه هوندا سیویک از نیروی کمتری برخوردار است شتاب ۰ تا ۱۰۰ انطباق را ارائه می دهد. هر دو این خودروها در مدت ۱۰٫۵ ثانیه از حالت س بوسیله سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر شایسته کردن می رسند.
علاوه پهلو این گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک سیویک نسبت بوسیله گیربکس ۴ کنگره سراتو هماهنگی بیشتری با اتومبیل خود برقرار کرده و کیفیت اتومبیل آن را در سطح بالاتری قرار می دهد. غصه چنین استعمال بنزین هوندا سیویک نیز نسبت به سراتو درون سیکل ترکیبی حدود ۱ لیتر کم است. مطالعه امکانات رفاهی و حمایت داخل اتاقک هوندا سیویک و کیا سراتودر این مقایسه میزان های ۲۰۱۳ این خودروها متداول نظر است. با ادخال بوسیله کابین این دو خودرو از همان اول هوشیار برتری طراحی و امکانات بیشتر هوندا سیویک خواهید شد. این سامورایی قدرتمند در کابین خود امکاناتی مثل کروز کنترل هوشمند، ترمز پارک برقی و ترمز اضطراری، سنسور عمه کور، سنسور تغییر لاین، سنسور پیشگیری از حادثه جلو، دوربین عقب و دوربین جانبی، سیستم معلومات سرگرمی پیشرفته بوسیله همراه پیشتیبانی از اپل کارپلی و اندورید اتو و صندلی راننده ۸ حالته برقی را ارائه می دهد که درون کیا سراتو دیده نمی شود. با یک مشاهده سطحی دانا جهیز های کمک شوفر پیشرفته تر و نیز امکانات رفاهی بهتر کابین هوندا سیویک خواهید شد.
با این اوصاف اگر وضعیت بهتری برای این خودرو فراهم می شد، خریدهوندا سیویک کارکرده نیز می توانست تفویض م احسان باشد. فضای درون کابین و حمل بار هوندا سیویک و کیا سراتووضعیت نشستن برای سرنشینان جلو در هوندا سیویک بهتر است زیرا فضای جلو پا در این خودرو برای سرنشینان جلو بیشتر از سراتو است و در سفرهای کامل مدت بخاطر راننده آزار دهنده نخواهد حیات. فضای جلو پا برای شرنشینان عقب درون هر دو خودرو تقریباً یکسان است زیرا هر دو از ابعاد و بور محوری تقریباً یکسانی در قسمت پشت یکروز می برند. حالت طراحی سقف درون هر دو نیز بوسیله صورت فست بک است که احتمالاً بخاطر افراد پیکر بلند قدری مشکل ساز خواهد شد.
نحوه طراحی و ساخت صندلی ها درون هوندا سیویک ارگونومیک نم است و صبر بیشتری برای سرنشینان خودرو فراهم می کند. هم چنین، فضای حمل مرحله نیز در این خودرو بخشی بیشتر از سراتو است. بنابراین باز غم هوندا سیویک در این بخش سلطه را از آن خود می کند. سخن پایانی

همانطور که مشاهده می کنید، هوندا سیویک از نظر کیفیت پیدایش و نقشه کشی از کیا سراتو سرتر است. اما افسوس که شرایط ردی این خودرو در بازار ایران، از فروش بیشتر آن جلوگیری کرده است. همه این موارد هنگامی درون اجرا موفقیت آمیز خواهد بود که شرایط فروشهوندا سیویک در ایران نیز مانند دیگر خودروهای بازار وجود و می توانست خویشتن را به مشتریان ایرانی مدلل یواش.
منبع : ویرلن

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سیویک ,هوندا ,خودرو ,سراتو ,بوسیله ,فضای ,هوندا سیویک ,برای سرنشینان ,خودرو درون ,امکانات رفاهی ,خودرو فراهم ,هوندا سیویک خواهید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی خریدخدمات تعمیر تصفیه آب در شیراز - عظیمی fidar گردشگری سلامت ایران براولرز گاه نوشته‌های من دنیای مسابقه من و نازلی EZooN توریستینو ام آر آی